05
Cze
2019

Ubezpiecz się na niespodziewane zdarzenie w podróży!

Okres wakacyjny wiąże się ze wspaniałą pogodą i dobrą okazją do częstszych wyjazdów. Chcemy odpoczywać i bawić się dobrze, budujemy piękne wspomnienia zarówno w naszych myślach jak i na zdjęciach. Chętniej niż zwykle korzystamy z dostępnych atrakcji lokalnych. Wybieramy zarówno kierunki popularne turystycznie, co wiąże się z przebywaniem w sporej grupie ludzi, ale są wśród nas i tacy, którzy wolą odpoczynek na łonie natury z dala od zgiełku miasta. Czy planując podróż z dużym wyprzedzeniem, czy też spontanicznie zastanawiasz się nad tym co w przypadku przykrego zdarzenia? Czy ubezpieczasz się na wszelki wypadek, lub czy zastanawiasz się od czego ochroni Cię ubezpieczenie oferowane w Biurze Podróży?

Na co warto zwrócić uwagę w ubezpieczeniu

Poniżej wyszczególnię Ci ważne elementy, które w razie pobytu na wakacjach mogą w znaczny sposób ułatwić niektóre sytuacje, ponieważ ich realizacją zajmie się za nas ubezpieczyciel. Jeśli któryś z poniższych elementów zainteresował Cię i chciałbyś sprawdzić dostępne opcje, poznać ofertę czy przedyskutować zakres to uprzejmie zapraszam Cię do kontaktu ze mną:

 • mailowo: biuro@dbamojutro.pl
 • telefonicznie: 606563139
 • przez facebooka: https://link.do/2GTTmh

KOSZTY LECZENIA – jeśli w trakcie podróży zdarzy Ci się choroba, wypadek czy nieszczęśliwy wypadek to będziesz mógł swobodnie skorzystać z usług opieki medycznej czy też transportu medycznego. Dodatkowo zostaniesz umówiony na wizytę lekarską, a całość zostanie zrealizowana bezgotówkowo. Ubezpieczenie obejmuje również pokrycie kosztów ratownictwa w górach i na morzu.

ASSISTANCE MEDYCZNY – podróżujesz z dziećmi? W razie potrzeby zostanie zorganizowana opieka nad dziećmi oraz osobami niesamodzielnymi. Ubezpieczyciel zaproponuje dosłanie przedmiotów osobistych, dokumentów, telekonferencję z bliskimi czy pomoc w tłumaczeniu co jest bardzo ważne w momencie, kiedy przebywamy w innym kraju i nie do końca znamy język.

NNW – kiedy w wyniku nieszczęśliwego wypadku doznasz uszczerbku na zdrowiu np. złamanie, to możesz liczyć na dodatkowe odszkodowanie, a w niektórych przypadkach nawet ubezpieczyciel zorganizuje Ci rehabilitację lub sprzęt rehabilitacyjny. Jeśli wiemy, że jedziemy np. w góry, gdzie samo chodzenie po górach sprzyja urazom powinniśmy przemyśleć kwestię zakupu tego ubezpieczenia.

OC – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej obejmie czynności życia prywatnego jak np. uszkodzenie mienia w hotelu. Wyrządzenie szkody innym osobom np. wyrządzone podczas uprawiania sportu lub wyrządzone przez dzieci. To tylko niektóre przykłady sytuacji, które mogą mieć miejsce.

Oprócz powyższego możesz rozszerzyć ochronę jeszcze bardziej

Dodatkowo niektórzy ubezpieczyciele proponują:

 • ubezpieczenie bagażu – utrata, uszkodzenie lub zniszczenie przedmiotów osobistych, pokrycie kosztów zakupu artykułów pierwszej potrzeby w przypadku zagubienia bagażu;
 • ubezpieczenie sprzętu sportowego – jeśli przewozisz swój sprzęt sportowy i chcesz go ubezpieczyć od kradzieży, uszkodzenia czy utraty to to ubezpieczenie jest dla Ciebie;
 • Karnety i Kursy – otrzymasz zwrot karnetów i kursów niewykorzystanych z powodu nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku

WAŻNE: pamiętaj, aby rozmawiając ze swoim doradcą powiedzieć o:

 • zamiarze uprawiania sportów
 • chorobach przewlekłych
 • celu podróży (wyjazd turystyczny, czy w ramach wykonywanej pracy, a może wyjeżdżasz startować w zawodach)
 • poinformuj gdzie podróżujesz – może się okazać, że rejony w które jedziesz są niebezpieczne i niezbędne będzie rozszerzenie ochrony o ataki terrorystyczne.

Masz pytania?

Jeśli ten temat zainteresował Cię i chciałbyś sprawdzić dostępne opcje, poznać ofertę czy przedyskutować zakres to uprzejmie zapraszam Cię do kontaktu ze mną:

 • mailowo: biuro@dbamojutro.pl
 • telefonicznie: 606563139
 • przez facebooka

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *